Adet Kanı Büyüsü Nasıl Bozulur?

Adet kanı büyüsü;  bireylerin sevdalı oldukları, dargın oldukları  yahut tesir etmek istedikleri bireyi tesir altına alabilmek için uyguladıkları büyüdür.

 

Kişinin kendi kanı ile uygulayabileceği adet kanı büyüsü epey etkilidir. Bu sebeple adet kanı büyüsü yapılırken epey titiz olunması gerekmektedir. Zira bu büyüde sarfedilen malzemeler ve büyünün hedefi dışında uygulanan ritüeller büyüyü yaptıran şahsa zarar verebilir.

 

Aşk, sevgi ademoğlu hayatının vazgeçilmez hisleri arasında yer alır. Birbirini seven iki bireyin sevda yaşaması epey kolayken tek taraflı sevgi olması durumunda sevda yaşam sürdürmek epey zahmetlidir. Bu gibi hallerde adet kanı büyüsünden yararlanılır.

 

Bu sihir  erkek yahut bayan olmak suretiyle cinsiyet ayrım etmeksizin herkese uygulanabilir. Ancak epey zor bir şekilde bozulması sebebiyle büyüyü yaptıran şahıs büyüden güvenilir olması gerekmektedir. Aksi takdirde büyünün tesiri uzun seneler devam edeceği için kendisini takık bir aşkın içinde bulabilir.  Peki, adet kanı büyüsü nasıl yapılır?

 

 

Adet Kanı Büyüsü Nasıl Yapılır?

 

Adet kanı büyüsü, adet kanı kullanılarak gerçekleştirilmesi muhtemel olan bir sihir çeşididir. Hijyen yönünden bakıldığında epey acayip bir görünüşü olan adet kanı büyüsü, tesiri sebebiyle  kadınlar yönünden epey çok tercih edilen büyülerden biridir.

 

Büyü uygulanan bireyin bilinçaltı denetim edilebildiği  için erkek, büyüyü yaptıran kadına epey kısa zaman içinde sevdalı olmaktadır.  Ancak ara sıra platonik şahıslar bu büyüden yararlanırken ara sıra şayet evliliği tükenmek üzere olan kadınlar adet kanı büyüsü yaptırmaktadır. Her iki halde dahi tesiri epey kuvvetli olan bu sihir kısa zaman içinde bireylerin birbirine sadakat duymasını sağlar.

Pek çok şahıs bu aşamada adet kanı büyüsü nasıl yapılır? Sorusunun cevabını aramaktadır.

 

Adet kanı büyüsü kadınların regl kanının kullanılarak yapılması sebebiyle bu ismi almıştır. Adet kanı büyüsü yaptırmak talip şahıslar, büyüyü yaptıracakları bireyin bireyin gıda yahut içeceğine adet kanından eklemelidir. Bu büyüde esas amaç  erkeğin bedenine bayanın vücudundan bir parçanın girmesidir. Kadın bedeninde feminen özelliğini en yoğun şekilde taşıyan parçanın adet kanı olması sebebiyle adet kanı tercih edilir.

 

Hijyenik olmamasına karşın kuvvetli etkileri sebebiyle pekçok şahıs adet kanı büyüsünden yararlanmaktadır. Ancak unutulmamalıdır ki bu sihir gerçekleştirildiğinde sihir uygulanan şahıs büyüyü yaptırana kör kütük sevdalı olur.

 

Adet kanı büyüsü insanlar yönünden bilinenin tersine sadece adet kanının gıda ve içeceğe katılımı ile tesirini göstermez. Adet kanı büyüsünün etkisinin yoğun bir şekilde görülmesi için beş aşamanın uygulanması lazım olur. Bu adımlar  eksiksiz bir şekilde uygulandığında adet kanı büyüsünün tesiri gözle görülür bir hâl alacaktır.

 

  1. Adet olduktan sonra büyünün tesirini göstermesi için ilk gün değil ikinci gün sihir yapılmalıdır.
  2. İkinci gün kana bulaştırılan bez boş bir odada bekletilmelidir.
  3. Yardım aldığınız medyum tılsımlı sözcükler belirterek büyüyü gerçekleştirmelidir.
  4. Dördüncü aşamada adet kanı olan nesne al bir ip ile sarılmalıdır.
  5. Son adıma gelindiğinde hazırlanan nesne bir ağacın altına gömülmelidir.

 

Adet Kanı Büyüsü Nasıl Bozulur?

 

Adet kanı büyüsü bozmak epey zor bir süreç olarak tariflenir. Aynı vakitte büyüyü yaptırdığınız bireyin psikolojik dengesi de bu dönemde bozulur. Kişi devamlı büyünün etkisiyle değişik bir ruh durumuna girdiği için ruh durumunda önemli bozulmalar meydana gelir. Adet kanı büyüsünün bozulması prosedürünü günümüzde medyumlar ve büyücüler yapabiliyor. Eğer ki büyüyü bir büyücü de yaptırdıysanız, kesinlikle tıpkı büyücüde bozdurmanız lazım olur.

 

Her büyücünün sihir yapma metodu birbirinden farklıdır. Dolayısıyla büyüyün yapan kişide bozdurulması hem süreci hızlandırır üstelik %100 arızalanma oranıyla sihir bozulur. Büyüyü tek başınıza yapmış iseniz 20 gün süresince adet kanı büyüsü bozma ayetlerini okumanız gerekmektedir. 20 gün süresince sihir bozulur.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.