Ben Tarzlar Kiev’de Zelenskiy’le tanıştı: ‘Sen benim kahramanımsın’

Hollywood oyuncusu Ben Tarzlar, Dünya Mülteciler Günü’nde Birleşmiş Milletler (BM) Düzgün Niyet Elçisi olarak Kiev’i ziyaret etti ve Ukrayna Devlet Lideri Vladimir Zelenskiy’le bir ortaya geldi. Tarzlar, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda “Dünya Mülteciler Günü’nde Lider Zelenskiy’le tanışmak benim için onurdur” sözlerine yer verdi.

AFP’nin haberine nazaran, Tarzlar Kiev’e yaptığı ziyarette Zelenskiy’le tanışması sırasında “Benim için büyük bir onur… Sen benim kahramanımsın!” dedi. Tarzlar, Zelenskiy’in dünyanın dört bir yanındaki etkinliklerde çevrimiçi yaptığı konuşmalarla ilgili ise “Yaptıklarınız, ülkeyi, dünyayı bir ortaya getirme biçiminiz, nitekim ilham verici” yorumu yaptı.

Hollywood oyuncusu, görüşmede Zelensky’in komedyenlik mesleğine de gönderme yaparak, “Harika bir oyunculuk mesleğinden ayrıldınız” dedi. Zelenskiy ise “Seninki kadar büyük değil” kelamlarıyla cevap verdi.

Ukrayna Devlet Lideri, Stiller’a Kiev ziyareti için teşekkür ederken “Ukrayna’da neler olup bittiğini insanların unutmaması bizim için çok değerli. Her gün savaş hakkında konuşmak değişik değil fakat bizim için çok önemli” diye konuştu. (DIŞ HABERLER)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.