Bill Clinton’dan dikkat çeken itiraf: Casus göndermiş

ABD’li milletvekilleri ve istihbarat yetkilileri uzaylıları ulusal güvenlik telaşı olarak tanımladı. Evvel Pentagon akabinde da NASA çalışmalara başladı. Rusya Federal Uzay Ajansı (Roscosmos) da UFO’ları araştırdıklarını kabul etti.

Geçtiğimiz hafta ise Çinli araştırmacılar, Dünya dışındaki bir medeniyetten sinyal aldıklarını açıkladı. Bu tartışmalar sürerken eski ABD Lideri Bill Clinton katıldığı bir canlı yayında kendisinin ve Ulusal Güvenlik Danışmanı Sandy Berger’in UFO’larla ilgilendiğini açıkladı. Clinton, “Roswell’i bulmak için her türlü teşebbüsü yaptık ve uzaylı olmadığından emin olmak için 51. Bölge’ye grup gönderdik” dedi.

GİZLİ PROJELER BURADA

Clinton, 51’inci bölgeye kimi gönderdiğinin sorulması üzerine, Ulusal Güvenlik Danışmanı Sandy Berger’i bölgeye bir grupla gönderdiğini söyledi. Clinton, sayısız kent efsanesine bahis olan Nevada’daki 51’inci bölgenin, askeri uçaklarla ilgili birçok ABD bilinmeyen projesinin geliştirildiği yer olduğunu vurguladı.

Nevada’daki 76 kilometrekarelik yerdeki 51. bölge komplo teorilerine nazaran Roswell olayından bu yana gayrı resmi olarak, Amerika’nın düşen UFO’lar ve ‘esir uzaylıları’ sakladığı yer…

KOMPLO TEORİSİ ÇOK

Clinton’ın kelam ettiği Roswell olayı, 1947’de ABD’nin New Mexico eyaletine bağlı Corona köyü yakınlarındaki bir çiftlikte meydana gelmişti. Bu komplo teorisine nazaran, bölgede ABD askerleri bir uçan disk enkazı buldu fakat ABD hükümeti tarafından olay örtbas edildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.