Bu Kişilik Testi Hangi Burçların Daha Çok Palavra Söylediğini Açığa Çıkarıyor! İşte En Yalancı Burcu Söyleyen Kişilik Testi!

Hangi burçların daha çok palavra söyleyip söylemediğini sizler için hazırladığımız kişilik testi ile ortaya çıkarıyoruz. palavradan söylemekten ne kadar hoşlanmasak da birtakım alakaların palavra söylemeden ilerlemesi mümkün olmuyor. Pekala, en çok hangi burç palavra söylüyor? Bu kişilik testi sayesinde en yalancı burcu ortaya çıkarıyoruz.

BU KİŞİLİK TESTİ İLE HANGİ BURÇLARIN DAHA ÇOK PALAVRA SÖYLEDİĞİ AÇIĞA ÇIKIYOR!

Bu kişilik testleri sayesinde hem karakter özelliklerini açığa çıkarabilir hem de hangi burçların daha çok palavra söylediğini basitçe öğrenebilirsiniz. Burçlarla ilgili kıymetli tahliller yapan bu kişilik testi ile ne kadar yalancı olduğunuzu anında öğrenin! Pekala siz ne kadar palavra söylersiniz? İşte tek soruluk kişilik testi

KOÇ

Koç burçları palavra söyleme esnasında epeyce serinkanlı ve kendinden emin olarak bilinir. Koçlar genel olarak palavra söylemek konusunda büsbütün rahat olma eforu gösterir ve onu sorgulamaya çalışırsanız omuz silker.

BOĞA

Boğa burcu hayli dikkatli ve ayrıntısı bir biçimde palavra söyler. Kendisini açıkladığı husus hakkında çok fazla şey düşünüyormuş üzere gösterebilir. Ama palavra söylediği çabucak ortaya çıkar.

İKİZLER

İkizler burcu ise palavra söylemek yerine gerçeği anlatmayı tercih eder. Lakin palavra söylemek isterse de en kötüsü ikizlerdir. Zira İkizler son derece düşünerek palavra söyler ve bunu anlamanız epeyce zordur. Şayet bir palavrası ortaya çıkarsa çok dikkatli bir biçimde geri çekilecek ve ilerledikçe öyküsünü tekrar oluşturmaya çalışacaktır.

YENGEÇ

Epeyce dürüst olan Yengeç burcu palavra söylemeyi pek beceremez. Yengeç palavra söylerse gözüne bakamaz. Bu yüzden palavra söylerken daha inandırıcı olmak ve kendisini saklamak için etrafta gezinir.

ASLAN

İkna kabiliyeti çok yüksek olan aslan sizi inandırmak için en başından öykü bile yazabilir. Bu yüzden size aktardığı ayrıntılara dikkat edin.

BAŞAK

Ekseriyetle detaylar ile boğuşan başak burçları palavra söyleme konusunda çok fazla detay vermez yahut çok ayrıntı verir. Detaylar gülünç düzeyde de olabilir saçma da gelebilir.

TERAZİ

Palavrası hiç hoşlanmayan terazi burcu gereksiz polemiklere ve tartışmaya girmemek ismine palavradan uzak durmaya çaba eder. Bir terazi burcu palavra söylemek zorunda kalırsa kaçar, zira anında kendini ele vereceğini bilir.

AKREP

Akrep burçları bu güne kadar tanıdığınız en dürüst ve emniyetli kişi olarak kendisini göstermek güzeline masraf. Palavradan çok hoşlanmasa da kimi anlarda akrep burcu da palavra söyleyebilir. Akrepler genelde açık kelamlı olduğu için söylediği palavraya çoklukla herkes inanır. Palavra söylediğinde ise süratlice savunmaya geçebilir.

YAY

Palavralarına fazla vakit harcamadan ikna etme özelliğine sahip olan yay burcu palavra söyleme esnasında hayli rahattır. Dürüstlüğünü sorguladığın an, gözlerinin içine bakar ve bunun için vakti olmadığını sizi söyler.

OĞLAK

Oğlak burcu palavra söylemek için o denli inanılmaz kıssalar uydurmaz. Büsbütün kolay ve hakikat yolu tercih eder. Oğlak palavra söylediğinde bunu söylemek neredeyse imkansızdır.

KOVA

Kova burçlarının palavra söylediğini çabucak yüz sözünden anlarsınız. Palavradan hoşlanmasada sonuçta herkes üzere o da insan. Palavra söylediğinde vakit içi içini yer ve ikna etmek için daha farklı yollar düşünme içerisine girer. Değersizmiş üzere davranışlar stantlar.

BALIK

Listemizin son sırasında yer alan balık burcu ne berbat ne de çok düzgün bir yalancıdır. Balıklar palavra söylerken bile sizi suçlayabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.