Dilan Polat’ın İntihar Etmek İstediğine Yönelik Çıkan İddiaları Yakın Arkadaşı Yalanladı!

Bir süredir kara para aklama ve vergi kaçırma suçlarından tutuklanan Dilan ve Engin Polat çifti her geçen gün yaşanan gelişmelerle gündemi meşgul ediyorlar. Geçtiğimiz saatlerde Dilan Polat’ın cezaevinde psikolojisi bozulduğu için intihar etmek istediğini eşine söylediği İsmail Saymaz tarafından açıklanmıştı. Yakın arkadaşı bu iddiaları yalanlar nitelikte bir yazı paylaştı. ?

Sosyal medyada lüks yaşamını gözler önüne seren Dilan ve Engin Polat çifti bir süredir kara para aklama suçundan yargılanıyorlar.

Kara para aklama ve vergi kaçırma suçlamalarıyla tutuklanan çiftin kaosu ilk günden beri gündemi meşgul etmeye devam ediyor.

Bu süreçte birçok gazetecinin köşe yazılarında ve haber kanallarında bambaşka olaylarına tanık olduğumuz davada her geçen gün yeni bir gelişme yaşanıyor.

Geçtiğimiz gün İsmail Saymaz, Dilan Polat’ın Engin Polat’la konuşurken intihar etmek istediğini söylediğini açıklamıştı.

Cezaevinde psikolojisi bozulan Dilan Polat’ın yakın arkadaşı, geçtiğimiz saatlerde intihar iddialarını yalanlayan bir yazı paylaştı.

Yakın arkadaşı Canan Toprak’ın böyle bir durumun olmadığını ifade eden paylaşımı?

Siz bu iddiaların doğruluğu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx