Fatih Terim’den UEFA Kupası paylaşımı

Galatasaray’ın eski teknik yöneticisi Fatih Terim, toplumsal medya hesabından paylaşımda bulundu. 

Fatih Terim, 2000 yılındaki UEFA Kupası zaferinin yıldönümünde Instagram hesabından bir paylaşım yaptı ve kupanın zaferini hatırlattı. 

Galatasaray’dan ayrıldıktan sonra sessizliğini koruyan Fatih Terim, toplumsal medya hesabından Galatasaray’ın 17 Mayıs 2000 yılındaki UEFA Kupası zaferini paylaşarak “Nicelerine…” notuyla kutlama yaptı.

AYRILIĞI BÜYÜK OLAY OLMUŞTU

Galatasaray’da geçtiğimiz dönemin akabinde başkanlığa seçilen Burak Elmas, misyona başlar başlamaz Fatih Terim’i teknik yönetici olarak duyurmuştu.

Dönem başında gençlik projesiyle yola çıkan Galatasaray’da işler yolunda gitmedi ve Terim ile yollar ayrıldı. Türkiye Kupası ve Harika Lig’de alınan berbat sonuçların akabinde Burak Elmas, Fatih Terim’le yolların ayrıldığını açıklamıştı. Terim’in yerine misyona Domenec Torrent getirilmişti.

BURAK ELMAS: HAKİKAT KARARDI

Galatasaray Lideri Burak Elmas, geçtiğimiz gün yaptığı basın toplantısında Fatih Terim kararından pişmanlık duymadığını lisana getirdi. Elmas, “Fatih Hoca konusunda hakikat kararı, yanlışsız vakitte verdiğimi düşünüyorum. Her ne kadar Fatih Hoca, ibrasızlık konusunda çalıştığını söylese de ben kendisini de muhafaza ismine bu kararı almıştım.Fatih Terim periyodunda Galatasaray ve Florya olarak iki farklı kulübe bölünmüştük. Ayrılığın sebebi bu” tabirlerini kullanmıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.