Göğüs dekoltesine saç önlemi! Hande Erçel otomobilde formdan şekile girdi… ‘Eee sütyen takmama sorunu’

24 Kasım 1993 yılında Bandırma’da dünyaya gelen başarılı ve hoş oyuncu Hande Erçel, Mimar Sinan Hoş Sanatlar Üniversitesi, Klâsik Türk Sanatları Bölümün’den mezun oldu.

İlk oyunculuk tecrübesini Güneşin Kızları dizisinde hayat verdiği Selin karakteri sayesinde yaşayan Erçel, böylelikle kesime giriş yapmış oldu.

Bu dizide hem oyunculuğu hem de hoşluğu ile dikkatleri üzerine çeken Hande, rol arkadaşı Tolga Sarıtaş ile hayli düzgün bir ahenk yakaladı.

O periyot Ekin Mert Daymaz ile aşk yaşayan Hande Erçel, bu dizinin ardından Aşk Laftan Anlamaz ile seyirci karşısına çıktı.

Burak Deniz ile başrolü paylaşan oyuncu bu diziden sonra Azize’de yer aldı ve buradaki oyunculuk performansı ile eleştirildi.

O periyot rol aldığı reklam sinemalarıyla yeniden eleştirilen Hande Erçel, TRT ekranlarında yayınlanan Halka dizisinde oynadığı sırada annesi Aylin Erçel’i kaybetti.

Kanser nedeniyle annesini kaybeden ve yapılan acımasız tenkitlerden ötürü üzülen Hande, 2020-2021 yılları ortasında ise FOX’ta yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisinde Eda Yıldız karakterine hayat verdi.

Bu dizi sayesinde ününe ün katan ve rol arkadaşı Kerem Bürsin ile aşk yaşayan Hande Erçel, şu sıralar hem ekranlarda yer almıyor hem de yalnız..

Dizisi bittikten sonra tatile çıkan ve denizin tadını çıkaran Hande Erçel, toplumsal medya hesabından paylaştığı son poz ile gündem oldu.

En hoş karelerini hayranlarının beğenisine sunan Hande, paylaştığı otomobil pozuyla yorum üzerine yorum aldı.

Hande Erçel güzelliği

Tatar Ramazan, Çalıkuşu, Çılgın Dersane Üniversite, Hayat Ağacı, Güneşin Kızları, Aşk Laftan Anlamaz, Siyah İnci, Halka,  Azize ve Sen Çal Kapımı üzere projelerde yer alan Hande Erçel, toplumsal medya üzerinden en hoşunu halini paylaşmaya devam ediyor.

Herkesin ilgisini çeken ve gitgide zayıflayan Hande, toplumsal medya hesabından paylaştığı son pozu ile dikkati çekti.

Beyaz kombini ile otomobilde poz veren ve bronz cildiyle olay olan Hande Erçel’e yorum yağdı.

Hande Erçel’e gelen yorumlardan kimileri ise şu halde;

“Aman bu ne hoşluk yavrum”

“I love you Hande”

“Oha oha oha”

“Evrendeki en hoş gülümseme”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.