Küçük torunuyla bir ortaya gelen Prens Charles’tan şaşırtan reaksiyon

İngiltere Prensi Charles’ın Prens Harry ve Meghan Markle’dan olan torunu Lilibet’i birinci kere görmesi duygusal anlara sebep oldu. 

73 yaşındaki Prens Charles, 2020 yılında İngiltere Kraliyet Ailesi’nden ayrılan oğlu Prens Harry ve gelini Meghan Markle’la Platin Jübile kutlamaları sırasında bir ortaya geldi.

Kraliyete yakın bir kaynak, Prens Charles’ın torunu Lilibet’i birinci sefer gördüğü için son derece duygusal anların yaşandığını, öteki torunu Archie’yi tekrar gördüğü için de çok keyifli olduğunu belirtti.

Lilibet…

2020’de İngiltere’deki resmi vazifelerini bırakarak ABD’ye yerleşen Prens Harry, Charles ile sıkıntılı bir ilgi yaşadığını, hayal kırıklığına uğradığını ve bir evrede babasının telefonlarını cevaplamayı bıraktığını anlatmıştı.

Prens Charles’ın, doğacak çocuk hakkında, Meghan’ın deri renginden dolayı ırkçı yorumlar yaptığı da söylentiler ortasındaydı.

Prens Harry, Meghan Markle…

Ancak farklı geçirdikleri müddet, aileyi mutsuz etmiş olacak ki, kraliyete yakın kaynaklar, bir ortaya geldiklerinde Prens Charles’ın epey keyifli olduğunu belirttiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.