Mauro Icardi aşkı buldu

Galatasaray ve Mauro Icardi, Fransa’da yine en çok konuşulan konulardan biri. Saygın spor yayın organı L’Equipe, Galatasaray-Icardi birlikteliğine geniş yer ayırdı.

“Icardi, PSG’den uzakta Galatasaray’da Wanda Nara’yı ve futbol duygusunu yeniden buldu” başlıklı yorum haberde, tangocunun performansına değinildi. 18 maçta 13 gol atan, derbilere damga vuran Mauro Icardi’nin Galatasaray günlerinde futbolu yeniden sevdiğine vurgu yapıldı.

Yıldız futbolcunun, bir dargın bir barışık olduğu eşi Wanda Nara’yla da İstanbul’da yeniden mutluluğu bulduğu belirtildi ve özel hayatının düzene girdiği ifade edildi. “Galatasaray ve Icardi aşkı devam edecek mi?” sorusu yöneltildi, “Türkiye sürgünü bir aşk hikayesine dönüşmüş gibi…” yorumu yapıldı.

beIN ARACI OLACAK

L’Equipe, Galatasaray’ın PSG ile sürdürdüğü transfer görüşmelerinde sürpriz bir isimden destek aldığını yazdı. Gazeteye göre Erden Timur ile PSG Başkanı Nasser Al-Khelaifi arasındaki görüşmeye, Süper Lig’in yayıncısı beIN Sports CEO’su Yousef Al-Obaidly de aracılık yapıyor.

MAURO ICARDI: KENDİMİ DÜNYANIN EN İYİ OYUNCUSU GİBİ HİSSEDİYORUM

Mauro Icardi, L’Equipe’e yaptığı açıklamada, “PSG’de dünyanın en iyileriyle birlikteydim ancak Galatasaray’da kendimi dünyanın en iyi oyuncusu gibi hissediyorum” dedi. Taraftarın kendisine çok iyi davrandığını vurgulayan Arjantinli, “Galatasaray’da devam etmek istiyorum. Ancak bunun kararını iki kulüp yönetimi verecek” diye konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir