Özge Özder’den samimi açıklamalar

Özge Özder'den samimi açıklamalar

Eşi Sinan Güleryüz’le birlikte annelik ve babalık sevinci yaşayan Özge Özder, “Luna geldi. Dokuz aydır bu sürece hazırlanıyoruz, sağlıkla geldi en önemlisi oydu” şeklinde konuştu.

Özge Özder'den samimi açıklamalar

İlk Anneler Günü’nü yaşayacağı hatırlatılan oyuncu, “Evet, ilk Anneler Günü’m. ‘Anne’ diyeceği günü sabırsızlıkla bekliyorum. Benden çok kıdemli anneler var, ben daha çok taze anneyim ama insan bu kadarıyla bile şu an muhteşem bir şey olduğunu hissediyor. Konuşunca, ‘anne’ deyince çok daha başka olacak herhalde diye düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

Özge Özder'den samimi açıklamalar

Doğum sonrası diziye dönen Özder, “Dört hafta içerisinde geri döndüm. 15 kilo almıştım, doğumdan eve döndüğümde anladım ki birçoğu hipertansiyondan ötürü olan su toplanmasıymış. Bir hafta sonra sadece beş kilo fazlam vardı. Şu anda hala devam ediyor, o da yeni doğum yapan herkesin olduğu gibi karın bel ve göbek bölgesinde. Süt verdiğim için yiyeceğimden hiç kesmiyorum. Artık o kilolar ne zaman giderse” dedi.

Özge Özder'den samimi açıklamalar

Dizinin final tarihiyle alakalı konuşan oyuncu, “Haziran ayına kadar ekranda olacağız herhalde, öyle zannediyorum. Yapımcılarımız daha iyi bilir ama benim bildiğim beş bölüm daha var” açıklamasını yaptı.

Özge Özder'den samimi açıklamalar

“Doğum sonrası diziye dönmeniz zor olmadı mı? sorusuna, “Yapım şirketim sağ olsun çok yardımcı oldu. Eşim ve annem de çok yardımcı oluyor. Benim evde olmadığım zamanlarda eşim ve annem biberonla benim sütümü veriyorlar. Sete pompa ile gidiyorum. İşlerimi iki üç günde halledebildiğim için sette bu hafta dört gün çalıştım” yanıtını verdi.

Özge Özder'den samimi açıklamalar

Dizinin çok beğenilmesine oyuncu, “Doğru insanların bir araya gelmesiyle alakalı bir konu bu. Doğru insanların doğru cast’ın, doğru senaryonun, doğru zamanda seyirciyle buluşmasıyla alakalı bir konu. Ben ona bağlıyorum. Yıllardır ekrandayım biliyorsunuz bir şey okuduğumda az çok onun başına ne gelebilecek, seyirci nasıl tepki verebilecek az çok anlayabiliyorum. Ben çok beğeniyorum kadromuzu. Hep iyi oyunculardan oluşan, kıymetli yazarların yazdığı zaten kendi ispat etmiş bir ekip işi” şeklinde konuştu.

Özge Özder'den samimi açıklamalar

Rol arkadaşı Burak Sergen’in sağlık durumuyla alakalı 43 yaşındaki oyuncu, “Burak Ağabey hastanede. Sürekli irtibat halindeyiz. Ekibimiz, yakınları ve menajeriyle irtibat halinde. Onlar size ne duyuruyorlarsa bize de o kadarını duyuruyorlar” ifadelerini kullandı. Rol aldığı dizinin ardından Bodrum’daki evine gideceğini söyleyen Özge Özder, “Eşim, annem ve üç köpeğimizle göç edeceğiz” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir