Lucas Torreira ile aşk yaşıyor! Devrim Özkan’dan ‘hamilelik’ iddiasına cevap

Devrim Özkan, “Lucas Torreira ile bu yaz Miami’de görüntülendiniz. Konu hakkında ne söylemek istersiniz?” sorusuna “Her şey göründüğü gibi” cevabını vermişti. Magazin gündemine bomba gibi düşen bu sözler ile çiftin bir süredir saklamaya çalıştıkları ilişki resmiyet kazanmıştı.

ROMANTİK KUTLAMA

Uruguaylı orta saha, yeni dizisinin çekimleri başlayan oyuncu sevgilisini çiçekle tebrik etti. Devrim Özkan, Torreira’nın gönderdiği romantik hediyeyi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda hayranlarına göstermeyi ihmal etmemişti.

“HAYATIMIN AŞKISIN”

Galatasaraylı yıldızın gönderdiği çiçekte yer alan İspanyolca hediye notundaki duygusal ifadeler dikkat çekmişti. Parlamayı asla bırakmıyorsun. Sen dünyadaki en iyi aktrissin. Seni seviyorum küçük maymun, sen benim hayatımın aşkısın.

“SENİ SEVİYORUM”

Torreira, geçtiğimiz günlerde ise sosyal medyada Devrim Özkan’ın kendisini öperken verdiği pozu yayınlamıştı. 27 yaşındaki futbolcu, kalp emojisiyle birlikte “Seni seviyorum” mesajı göndermişti. Sarı-kırmızılı orta sahanın paylaşımı kısa sürede büyük ilgi görmüştü.

“ASILSIZ VE YALAN HABER”

Ünlü çiftin bebek beklediği iddia edildi. Özkan, hamilelik iddiaları sonrası menajerinin açıklasına X hesabından yer verdi. Açıklamada, “Oyuncum Devrim Özkan hakkında çıkan haberler asılsız ve yalandır. Uzun süredir yapılan üzücü ve yıpratıcı haber ve sosyal medya paylaşımları hakkında hukuki süreç başlatılmış ve devam etmektedir” denildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx