OnePlus Pad Go’nun satışa sunuldu

Duyumların ve söylentilerin ardından OnePlus, Pad Go’yu bugün Hindistan’da piyasaya sürdü. Bu yılın başlarında piyasaya sürülen orijinal OnePlus Pad’in daha basit bir versiyonu. İşte yeni Pad Go’nun anahtar özellikleri.

OnePlus, Hindistan’da Pad Go’yu piyasaya sürdü. Pad Go, düz kenarlı bir tasarım ve arka panelin ortasında eşsiz bir Oreo tarzı kamera kesimiyle normal OnePlus Pad’e oldukça benziyor. Cihaz, iki tonlu İkiz Nane renkli bir yüzeye sahip.

Ön tarafta, 2.4K çözünürlüğe ve 90Hz yenileme hızına sahip 11.35 inçlik bir IPS LCD ekran bulunmaktadır. Ekran, düşük mavi ışık için TUV Rheinland sertifikasına sahip ve gözleri korumak için DC karartmayı destekliyor.

Ayrıca, uyumadan önceki saatlerde cihazın yaydığı beyin uyarıcı ışığın miktarını azaltabilecek bir Uyku Modu bulunmaktadır, bu da daha kolay uyumanıza yardımcı olur.

OnePlus Pad Go’nun satışa sunuldu

Orjinal OnePlus Pad gibi, Pad Go’nun ekranı 7:5 en-boy oranında ve OnePlus, bu oranın kitaplar, oyunlar ve web sayfaları için daha fazla ekran alanı sunduğunu belirtiyor. İlginç bir şekilde, cihazın ekranının etrafında 7.5mm çerçeveleri bulunmakta ve bu da %86.4 ekran-gövde oranına katkıda bulunmaktadır.

Teknik özelliklerine gelirsek, Pad Go, MediaTek Helio G99 yonga seti, 8GB RAM’e kadar ve 256GB’a kadar genişletilebilir depolama alanına sahip. Android 13 temelli OxygenOS 13.2 üzerinde çalışıyor ve 33W hızlı şarj özellikli 8000mAh bir bataryaya sahip.

Kamera donanımı ise ön ve arkada 8MP kameraları içeriyor. Her iki kamera da 1080p/30fps video kaydedebilir, ancak arka kamera aynı zamanda EIS stabilizasyonuna sahip.

Pad Go, Wi-Fi 5, Bluetooth 5.2, GPS ve bir USB-C portu destekler. 4G ağ bağlantısı vardır ancak stilus desteği bulunmamaktadır.

OnePlus akıllı telefon kullanıcılarına özel birkaç yazılım özelliği de bulunmakta. OnePlus telefon kullanıcıları, iki cihaz birbirine yakın olduğunda ve aynı OnePlus hesabında oturum açıldığında Pad Go’ya sorunsuz bir şekilde bağlanabilirler.

Benzer şekilde, Pad Go’da Ekran Yansıtma etkinleştirildiğinde, telefonunuzu tabletteki yüzen bir pencerede daha büyük bir ekranda kontrol edebilirsiniz. Ayrıca iki cihaz arasında fotoğrafları ve diğer dosyaları sürükleyip bırakabilir ve Pad Go’da doğrudan aramaları ve bildirimleri alabilirsiniz.

Pad Go, ayrıca OnePlus ve Oppo telefonlarıyla panoyu ve fotoğraf galerisini paylaşabilir, böylece onları daha büyük bir ekranda görüntüleyebilir ve düzenleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx