Rober Hatemo: Antidepresan kullanıyorum

Hatemo, “Ben burada ilk kez çıkacağım. Biraz riskli bir gün ama bu gün sevgililer günü. İçerisi dolu dolu. Sevgililer günü bu gün, insanlar kapitalist bir şey gibi görüyorlar ama ben seviyorum ya. Güzel bir gün ya. Benim ilişkim yok ama güzel bir gün” dedi.

Sağlık sorunlarından bahseden Rober Hatemo, “Babamı kaybettikten sonra garip şeyler olmaya başlamıştı. Karnım ağrımaya başlıyordu. Sahnede şarkı söyleyemiyordum, bağırsak sorunlarım vardı. İki üç tane profesör ile görüştüm. Hepsi anksiyete olduğunu söyledi. Küçük bir doz antidepresan kullanıyorum. İki hafta falan oldu, iyi geldi galiba ya. Hiç problem yaşamıyorum. Dedim ki süper böyle ama ilk başta çok zorladı beni, bulanık görmeler, terlemeler yaptı. Biraz sıktım dişimi ama alıştım ya. Türkiye’nin yüzde 80’i kullanıyormuş bu ilaçları aşırı şaşırdım” dedi.

“İKİ SENE BATTANİYE ALTINDA YATTIM”

Hastalık sürecini evinde geçirdiğini ve evine kapandığını söyleyen Rober Hatemo, “İki sene battaniye altında yattım kimse ne yapıyorsun diye aramadı beni. Bağışıklığım o zamanlar çok düştü. Uzun bir süre bekledim bunu atlatmak için. Herkesin başına gelebilir bunlar. Ben kimseye alınmadım, gücenmedim. Kimse yoktu ama yanımda. Sonra düzelince tekrar geldiler. Dostlarım da var tabii ki ama çok çok az” dedi.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx