Trabzonspor, Abdullah Avcı’yı resmen açıkladı! Şehre geldi, işte ilk sözleri

Trabzonspor’da ikinci Abdullah Avcı dönemi resmen başladı. Bordo-mavili kulüp, Nenad Bjelica’dan boşalan teknik direktörlük görevine Abdullah Avcı’nın getirildiğini açıkladı.

Trabzonspor’dan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

Teknik Direktörümüz Abdullah Avcı ile sözleşme imzaladık

Yönetim kurulumuzun oy birliğiyle aldığı karar sonucu Teknik Direktörümüz Abdullah Avcı ile sözleşme imzalanmıştır.

Kulübümüzde görev yaptığı ilk dönemde 1’i Lig ve 2’si Süper Kupa olmak üzere toplamda 3 kupa kazanan Avcı, Başkanımız Ertuğrul Doğan ile yaptığı görüşmede hiçbir şart belirtmeden boş sözleşmeye imza atmıştır.

Bu anlaşmanın camiamıza, kulübümüze ve Teknik Direktörümüz Abdullah Avcı’ya hayırlı olmasını temenni ederiz.

 

Trabzon’a geldi

Trabzonspor’daki ikinci dönemine resmen start veren Abdullah Avcı’yı bordo-mavili taraftarlar, Trabzon Havaalanı’nda coşkuyla karşıladı.

“Yeni gelmedim, geri geldim”
Kendisini bekleyen basın mensuplarına “Yeni gelmedim, geri geldim” diyerek sözlerine başlayan Abdullah Avcı, “7 aylık bir süreç, uçağa bindiğimden beri çok güzel duygular. Trabzonspor ne zaman çağırıyorsa, Trabzon şehri ne zaman davet ediyorsa, biz burada bulunmak istiyoruz. Burada bulunmak bizim en temel duygu ve düşüncemiz. Ertuğrul Doğan’a ve yönetim kuruluna bu nazik davetleri ve burada bulunmam için bana verdikleri süreç için hepsine teşekkür ediyorum. Daha iyisini yapabilmek için devam edeceğiz. Önümüzdeki hafta basın toplantısı yapıp yüksek enerjiyle tekrar ekibimle birlikte start vereceğiz. Burada güzel şeyler yaşadık, yaşamaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Kasım ayında Trabzon’a ilk geldiği andan itibaren 3 sene olacağını hatırlatan Avcı, “Hep güzel duygular hissettirdiler, hep güzel şeyler yaşadık. Taraftarlarımızın katkılarıyla en iyisini yapmaya çalışacağız. Bu samimiyetleri için herkese teşekkür ediyorum. Bu güzel duygular ve enerji için tekrar teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Bordo-mavili taraftarların sloganları eşliğinde kendisini bekleyen araca binen Abdullah Avcı, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’ne geçerek çalışmalarına başlayacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx